USŁUGI

 

USŁUGI

Oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych i instytucji.

PRZEPROWADZKI

Cena każdej przeprowadzki jest ustalana indywidualnie.

Wpływ na jej wysokość mają następujące składniki:

  • ilość mebli przeznaczonych do przewiezienia,
  • ilość pracowników potrzebnych do wykonania usługi,
  • wielkość samochodu,
  • ilość pięter (w przypadku braku windy),
  • możliwość podjazdu pod klatkę schodową.

 W przypadku przeprowadzki poza Łódź do ceny doliczana jest stawka za każdy przejechany kilometr (jej wysokość zależy od wielkości samochodu).

Dodatkowym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest demontaż oraz montaż mebli, pakowanie i rozpakowywanie kartonów przez naszych pracowników

Alternatywną formą wyceny przeprowadzki jest stawka godzinowa – również uzależniona od wielkości samochodu oraz ilości praconików biorących w niej udział.

MAGAZYNOWANIE MEBLI

Dla klientów, którzy nie są w stanie przechować swoich mebli oferujemy usługę ich magazynowania. Sprzęt domowy, biurowy oraz meble przechowujemy w naszych powierzniach magazynowych o zróżnicowanej powierzchni. 

Magazynowanie odbywa się w warunkach podobnych do tych, które panują w domach oraz mieszkaniach. W pomieszczeniach magazynowych składujemy różnorakie przedmioty lecz nie wszystkie mogą zostaną przechowane, do wyjątków należą: pojemniki z gazem, wszelkiego rodzaju broń, niebezpieczne i łatwopalne substancje, substancje wydzielające nieprzyjemny zapach oraz pojedyncze przedmioty drogocenne.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!